Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Krádež akumulátorů

DĚČÍNSKO - Zloděj ukradl baterie od dopravního značení; Auto není trezor a další zprávy. 

Krádež akumulátorů

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v katastru obce Velký Šenov odcizil dvě bedny s akumulátory a příslušenstvím k ovládání světel dopravního značení. Krádeži nezabránily ani řetězy, kterými byly bedny zajištěny, škoda byla předběžně vyčíslena na dvacet tisíc korun. S ohledem na vládou vyhlášený nouzový stav hrozí pachateli v případě dopadení až osmiletý trest odnětí svobody.

Auto není trezor

     Škodu přes 36 tisíc korun způsobil neznámý zloděj, který poblíž Jiřetína pod Jedlovou vykradl zaparkované auto. Odcizil z něj dvě motorové pily a další dřevorubecké vybavení, policisté případ prověřují jako trestný čin krádeže.

Vandal poškodil vozidlo

     Z přečinu poškození cizí věci je podezřelý neznámý vandal, který v Rumburku poničil zaparkovaný automobil. Pravděpodobně kopanci poškodil dveře a blatníky auta, škoda byla vyčíslena na patnáct tisíc korun. Pokud se policistům podaří případ objasnit, hrozí podezřelému až roční vězení.

Vykradený dům

     Až osmiletý trest odnětí svobody hrozí neznámému zloději, který se u Šluknova vloupal do neobydleného bytového domu, ve kterém probíhá rekonstrukce. Z nemovitosti odcizil různý stavební materiál, celková škoda byla vyčíslena na téměř třicet tisíc korun. Policisté případ prověřují jako trestné činy krádeže a poškození cizí věci.

27. března 2020, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pis.tp@pcr.cz

vytisknout  e-mailem