Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Každý řeší krizi jinak

DĚČÍN - Pobíral, i když lhal; Nevydařená finanční kouzla; Neplatí, leč zaplatí; Odvezl si čtyři tuny železa 

DĚČÍN – Přesně sedm měsíců od minulého září pobíral, údajně neoprávněně, ze státní kasy dávky na bydlení, ačkoliv na ně neměl nárok. Zda-li tomu tak skutečně je, je v tuto chvíli předmětem policejního vyšetřování, na jehož konci si čtyřicetiletý muž z Děčínska vyslechne buď obvinění z trestného činu podvodu nebo si hlasitě oddychne…  
 
Nevydařená finanční kouzla
 
JÍLOVÉ – Požádal svého známého, aby si pro něj půjčil peníze.Chtěl tak získat finanční kapitál na podnikání. Dobrodinec uvěřil a  vypůjčil si dvě stě padesát tisíc korun. Věřil a teď platí a platit bude ještě zřejmě dlouho. Kouzlo se nezdařilo a finanční mág je teď pod drobnohledem policejních inspektorů děčínské policie, kteří zkoumají, zda-li se pětatřicetiletý kouzelník nedopustil trestného činu podvodu, za což si možná nechtěně přičaroval až dvouletou návštěvu světa podobných kouzelníků, kterým se čarování také nějak nepovedlo.  
 
Neplatí, leč zaplatí
 
DĚČÍN – Zodpovědným se člověk nerodí, ale stává. O tom ví své i osmadvacetiletý muž z Děčína. Za dva roky dluží na výživném pětadvacet tisíc korun, o které se v uplynulých dnech přihlásila matka jeho dcery a požaduje vyplacení dlužné částky. Neplatící otec buď své dceři chybějící peníze vyplatí nebo si poté může v soudní síni vyslechnout ortel v podobě až jednoletého pobytu ve vězení za svou nespolehlivost.
 
Odvezl si čtyři tuny železa
 
RUMBURK – Rumburští policisté kápli na zloděje železa. Po odcizených železných šponách se ale bohužel už slehla zem. Vykutálený raubíř si z odkrytého kontejneru jiříkovské společnosti odvezl  letos v červu čtyři tuny železných špon, aniž by se kohokoliv dovolil.  Za svou troufalost si v sobotu odpoledne odnesl  z policejní stanice sdělení podezření z trestného činu krádeže, za což mu hrozí kromě jiného i uhrazení vzniklé škody a peněžitý trest.
 
Děčín 3.8.2010
nprap. Petra Trypesová
e-mail : pisdc@mvcr.cz
tel.: 974 432 207, 724 156 293

vytisknout  e-mailem