Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Hledáme svědky krádeže

TEPLICE - Policisté žádají svědky krádeže z 21. října 2017 o pomoc. 

     Žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli krádeže, který 21. října 2017 kolem 16:10 hodin v Teplicích, ul. Bohosudovská na parkovišti u obchodního centra okradl zákazníka, který si nakládal nákup do kufru svého auta.  Pachatel využil nepozornosti poškozeného a ze zavazadlového prostoru mu odcizil příruční tašku, společně s dalšími podezřelými, kteří byli v době činu na parkovišti, pak odjeli tmavým vozidlem.

     V souvislosti s tímto případem žádáme svědky, kteří v inkriminované době viděli podezřelé muže zachycené na kamerovém záznamu, aby kontaktovali policisty z obvodního oddělení v Trnovanech, nebo poznatky sdělili na linku 158.

     Zvláště žádáme o poskytnutí svědectví osádku vozidla hnědé barvy, se kterou zapředl rozhovor jeden z podezřelých, dále ženu, která zřejmě krádež viděla a následně hlídala nákup poškozenému, když se dal do pronásledování podezřelých a dvojici, která viděla pachatele z místa činu ujíždět jejich vozidlem (viz přiložené fotografie). Všem lidem, kteří by nám mohli pomoci při objasnění krádeže, předem děkujeme za spolupráci a poskytnutá svědectví. 

31. 10. 2017, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence Teplice

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pis.tp@pcr.cz

vytisknout  e-mailem