Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Smrtelná dopravní nehoda u Karlových Varů

KARLOVARSKO – Na místě zemřel řidič vozidla a jeho spolujezdec. 

K tragické dopravní nehodě došlo v pondělí 23. srpna letošního roku krátce po 14. hodině na silnici I/6 poblíž Karlových Varů. Osmačtyřicetiletý řidič osobního vozidla značky Citroen, jedoucí ve směru na Karlovy Vary, zřejmě při projetí pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost mokrému stavu pozemní komunikace a dostal s vozidlem smyk. Následně měl vjet do protisměru a bokem automobilu narazit do přední části právě projíždějícího vozidla značky Škoda.
 
Při dopravní nehodě bohužel utrpěli zranění neslučitelná se životem osmačtyřicetiletý řidič a nezletilý chlapec, spolujezdec z osobního automobilu značky Citroen. Devětačtyřicetiletý řidič osobního automobilu značky Škoda a jeho osmačtyřicetiletá spolujezdkyně utrpěli při dopravní nehodě zranění, se kterými byli převezeni do nemocnice v Karlových Varech.
 
Devětačtyřicetiletý řidič osobního automobilu značky Škoda se po dopravní nehodě podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem.
 
Pozemní komunikace byla po dobu vyšetřování dopravní nehody několik hodin zcela uzavřena. Policisté na místě po celou dobu řídili provoz a vozidla odkláněli na objízdnou trasu.
 
Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

nprap. Jakub Kopřiva
24. 8. 2021

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem