Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Prodej pervitinu

KARLOVARSKO – Při zadržení se u muže našla bílá krystalická látka. 

Policisté ze služby kriminální policie a vyšetřování na Karlovarsku zahájili dne 18. července 2019 trestní stíhání 48letého muže pro zvlášť závažný zločin Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Toho se měl obviněný dopustit v době od začátku září 2018 do současné doby na Karlovarsku. Na různých místech měl prodat nejméně 8 osobám drogu pervitin, a to v několika desítkách případů. Dokonce některým osobám měl drogu pervitin předat zdarma.

Díky dobré práci kriminalistů se podařilo muže dne 17. července 2019 zadržet. Při zadržení měl u sebe pro účely další distribuce v batohu igelitové přepravky s hnědou sypkou látkou a s bílou krystalickou látkou. Orientačním testem u těchto látek byla zjištěna přítomnost metamfetaminu, který obsahuje pervitinu.

Takového jednání se muž dopustil i přesto, že byl za stejný trestný čin odsouzen Okresním soudem v Karlových Varech. Dne 19. července 2019 rozhodl soudce Okresního soudu v Karlových Varech o vzetí obviněného do vazby. Následně byl policejní hlídkou eskortován k umístění do vazební věznice.

pprap. Eva Valtová
nprap. Bc. Zuzana Týřová
22. 7. 2019

vytisknout  e-mailem