Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Dopravní nehody na Chebsku

CHEBSKO – Řidiči nabourali do kostela a do střechy čerpací stanice. 

V úterý dne 10. července došlo na Chebsku k dvěma dopravním nehodám, při kterých nabourali řidiči do kostela a do střechy čerpací stanice.

Krátce před půl osmou ráno řídil 24 letý muž osobní vozidlo značky Ford v Chebu po ulici Smetanova ve směru jízdy od Kasárního náměstí ke křižovatce. Při projíždění křižovatky zřejmě nezvládl řízení, přejel do protisměru a následně vyjel mimo silnici. Zde najel na chodník, který přejel a zastavil až nárazem do zdi kostela Sv. Bartoloměje. Při dopravní nehodě utrpěl zranění, se kterým byl převezen k ošetření do nemocnice s následnou hospitalizací. Do nemocnice k ošetření byl převezen i jeho spolujezdec. Policisté s řidičem na místě dopravní nehody provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla pozitivně s nejvyšším výsledkem 1,86 promile alkoholu. Na místě mu byl policisty zadržen řidičský průkaz. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 90 tisíc korun.

V odpoledních hodinách 58letý řidič nákladního vozidla s přívěsem při zajíždění k čerpací stanici v obci Hazlov, zřejmě nezvládl řízení a střechou nákladního vozidla narazil do střechy nad čerpacími stojany. Tímto došlo k jejímu poškození. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 150 tisíc korun. S řidičem provedli policisté orientační dechovou zkoušku na alkohol, která vyšla negativně. Za přestupek byla řidiči uložena bloková pokuta.

nprap. Bc. Zuzana Týřová
12. 7. 2018

Odkazy do noveho okna

poškození čerpací stanice

poškození čerpací stanice 

Detailní náhled

DN kostel

DN kostel 

Detailní náhled

DN kostel

DN kostel 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem