Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Dopravní nehoda u Bečova nad Teplou

KARLOVARSKO – Havaroval nákladní automobil. 

Ve středu 5. dubna letošního roku kolem třetí hodiny ranní došlo na pozemní komunikaci I/20 u Bečova nad Teplou k dopravní nehodě nákladního automobilu. K té mělo dojít tak, že třicetiletý řidič nákladního automobilu značky Volvo jedoucí ve směru od Karlových Varů do Plzně při projíždění pravotočivé zatáčky zřejmě nepřizpůsobil rychlost a vjel k pravému okraji vozovky. Následně došlo k rozhoupání návěsu, který byl naložen popelem, přičemž se řidiči bohužel nepodařilo vozidlo vyrovnat a došlo tak k převrácení celé jízdní soupravy na pravý bok do silničního příkopu. Při převrácení došlo k nárazu kabiny vozidla do stromu. Pozemní komunikace byla v době vyšetřování dopravní nehody zcela uzavřena a policisté na místě řídili dopravu. Havarovaný automobil se podařilo vyprostit dnešního dne 6. dubna kolem třetí hodiny ranní. 

Při dopravní nehodě utrpěl třicetiletý řidič zranění, se kterými byl převezen Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. 

Řidič se po dopravní nehodě podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem.

Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na částku přibližně 420 tisíc korun. 

Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

nprap. Jan Bílek
6.4.2023

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem