Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Sliboval auta, která však nedodal

ZLÍNSKÝ KRAJ: Poškozených jsou desítky 

O tom, že policisté Krajského ředitelství policie Zlínského kraje pátrají po šestadvacetiletém muži z Prostějovska, jsme veřejnost prostřednictvím médií informovali již 23. července ( http://www.policie.cz/clanek/patrame-po-pohresovanem-muzi-z-prostejova.aspx ).
V současné době muže hledáme nejen proto, že jej postrádá rodina, ale i z toho důvodu, že je podezřelý ze spáchání rozsáhlé trestné činnosti. Konkrétně se jedná o podvody při zprostředkování nákupu automobilů. Této protiprávní činnosti se mohl dopouštět sám nebo i prostřednictvím jiných osob.
Poškozených fyzických i právnických osob jsou již desítky a tomu odpovídá i škoda, která bude zcela jistě v řádech desítek milionů korun. Není ani vyloučeno, že velké množství osob, které s hledaným mužem uzavřely smlouvy o nákupu vozidla, se dosud na policii neobrátilo.
V případě, že má někdo informace k současnému pobytu hledaného muže, nechť se obrátí na linku 158. Na tuto linku se mohou hlásit taktéž případní poškození, pokud tak již dříve neučinili. 

1. srpna 2018, nprap. Petr Jaroš

vytisknout  e-mailem