Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Policisté žádají veřejnost o pomoc

PRAHA ZÁPAD – Pohřešovaný by se mohl pokusit o sebevraždu.  

Policisté z Obvodního oddělení Mníšek pod Brdy aktuálně pátrají po pohřešovaném muži. Oznámení o jeho pohřešování přijali od manželky hledaného dne 10. srpna 2015.
Žena uvedla, že její manžel odešel ze společného obydlí v obci Mníšek pod Brdy, kde mají trvalé bydliště, již v sobotu 8. srpna 2015 okolo jedenácté hodiny dopoledne. Od této doby se nikomu z příbuzných ani známých neozval.
 
Na základě těchto skutečností zahájili policisté rozsáhlou pátrací akci, do které se zapojili desítky policistů z obvodních oddělení, dobrovolní hasiči a rovněž strážnici městské policie. Propátrávali široké okolí a získávali poznatky z okruhu lidí pohřešovaného.
 
Do současné doby se muže však nepodařilo vypátrat. S ohledem na poznatky k hledanému muži hrozí důvodná obava, že by se mohl pokusit o sebevraždu. Včasnost jeho vypátrání je s ohledem na tuto skutečnost velice urgentní.
 
Žádáme proto širokou veřejnost, aby jakékoliv poznatky vedoucí k vypátrání pohřešovaného sdělili na linku 158 nebo policistům na Obvodní oddělení Mníšek pod Brdy tel. 974 882 720.
 
Odkaz na podrobnější informace hledaného i s fotografií naleznete zde:aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx
 
Pohřešovaný má štíhlou postavu, vysoký cca 180 až 185 cm, hubený obličej, krátce střižené hnědé vlasy a modré oči. V době odchodu byl oblečen do bílé košile, šedých kalhot a na nohou měl černé boty.
 
nprap. Marcela Pučelíková
tisková mluvčí
P ČR Beroun
11. srpna 2015

vytisknout  e-mailem