Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Pátráme po pachateli loupeže

Praha venkov – VÝCHOD – Kriminalisté z Územního odboru Praha venkov – východ pátrají po pachateli loupežného přepadení. 

V pátek 17. února 2017 několik minut po 21:00 hodině došlo v brandýské herně ZIPO, v ulici Ivana Olbrachta k loupežnému přepadení barmanky. Neznámý muž nejprve postával na chodníku před budovou herny a po chvíli odešel. Do herny se vrátil po několika minutách, prošel okolo baru s obsluhou do prostoru s automaty, kde se pouze rozhlížel. Vrátil se k barmance a za použití nože po ní požadoval vydání finanční hotovosti a následně tří mobilních telefonů. Žena z obavy o své zdraví a život mu věci vydala. Poté muž z místa i s věcmi odešel.

Muž byl ve věku kolem 35 let se světle hnědými krátce střiženými vousy na bradě. Byl střední postavy, vysoký asi 175 cm. Mluvil s cizím přízvukem. Oblečen byl do tmavě modré delší bundy a světle hnědých kalhot. Na hlavě měl pletenou černou čepici.

Žádáme každého, kdo by měl jakékoliv informace k případu a zejména k totožnosti muže, aby je sdělil kriminalistům přímo na jejich služebně v Brandýse nad Labem nebo na telefonním čísle 725 884 183. Volat můžete také na bezplatnou linku 158.


prap. Bc. Eva Hašlová
16.3.2017


 

vytisknout  e-mailem