Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Utíkal před revizorem, srazilo ho auto - Aktualizace

BRNO: Akrobat byl dopaden. 

Očividně černé svědomí měl cestující jedoucí odpolední brněnskou tramvají, aby se vyhnul jisté pokutě, rozhodl se revizorovi bleskově utéct. Jenomže daleko nedoběhl, hned u zastávky ho totiž srazil projíždějící automobil. Ani čelní náraz však běžce nezastavil, po pádu na beton si ze země rychle posbíral své věci a z místa pohotově prchl. Nečekanou srážkou však šokovanému řidiči způsobil na vozidle škodu kolem 15 tisíc korun. 

Hrůzostrašně vypadající nehoda se stala již koncem června na tramvajové zastávce Semilasso v Brně. Pomozte nám najít neznámého kaskadéra. Víte, o koho se jedná? Máte k němu jakékoliv informace? Ozvěte se tak na tísňové lince policie 158. Dopravní policisté taktéž žádají všechny svědky dopravní nehody, aby se jim přihlásili.

por. Bc. Petr Vala, 17. července 2020.

Jen několik málo dnů trvalo pátrání po muži, který zadarmo jezdil městskou hromadnou dopravou. Při následném na útěku před revizorem způsobil dopravní nehodu. Okamžitě po zveřejnění výzvy se policistům přihlásili klíčoví svědci, kteří je pak rychle nasměrovali na stopu neznámého kaskadéra. Nakonec si tak pro něj strážci zákona přišli až domů. Policistům se dokonce přiznal, že věděl, že ho usilovně hledají a každou chvíli je očekával. Sám se však přihlásit nestihl, neboť údajně nevěděl kde. Za dopravní nehodu mu tak nyní ve správním řízení hrozí nemalá sankce.

Za spolupráci při pátrání všem občanům velice děkujeme. V souladu se zákonem tak použitá videa již dále nepoužívejte. 

por. Bc. Petr Vala, 21. července 2020 - Aktualizace.

vytisknout  e-mailem