Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Úspěšná realizace lounského týmu TOXI

LOUNSKO - Lounští kriminalisté uštědřili další ránu drogové síti v Ústeckém kraji. 

Lounští kriminalisté z týmu „TOXI“ na základě vlastních získaných informací a poznatků provedli další významný zásah do drogové scény v Ústeckém kraji.

Koncem června v nočních hodinách policisté souběžně zasáhli na několika místech v lounském okrese. Byly provedeny dvě domovní prohlídky a jedna prohlídka vozidla. Policisté zásahové jednotky zadrželi dvě osoby, které se ve struktuře drogové trestné činnosti podílely na výrobě a distribuci pervitinu. Při provedené domovní prohlídce kriminalisté zajistili věci sloužící k nedovolené výrobě pervitinu včetně většího množství chemikálií. Zajištěné věci byly zaslány na odborné pracoviště k provedení expertíz.

V současné době jsou stíháni 44letý muž z Loun a 35letý cizinec pro trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což obviněným hrozí trest odnětí svobody až do výše pěti let. Policejní komisař zaslal k rukám státního zástupce podnět ke vzetí obviněných do vazby, čemuž soudce vyhověl pouze u jednoho z mužů. Druhý muž je stíhán na svobodě. Práce kriminalistů tímto zdaleka nekončí. Dále velmi intenzivně na kauze drogové kriminality pracují.

Jednalo se o úspěšné zakončení rozpracovaného případu výroby a distribuce pervitinu v lounském okrese.

13. července 2022
prap. Mgr. Kamil Marek
Oddělení tisku a prevence
KŘP Ústeckého kraje

Odkazy do noveho okna

Realizace Toxi týmu

Realizace Toxi týmu 

Detailní náhled

Realizace Toxi týmu

Realizace Toxi týmu 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem