Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Úspěch kladenských policistů na Mezinárodním mistrovství ČR

KLADENSKO – V benchpressu a mrtvém tahu získali zlatou a bronzovou medaili.

Kladenští policisté ze skupiny kriminální policie a vyšetřování se zúčastnili Mezinárodního mistrovství České republiky v benchpressu a mrtvém tahu organizace WUAP, které probíhalo dne 15. května 2022 na zimním stadionu v České Lípě.

Závody na Mezinárodním mistrovství České republiky probíhalo v několika kategoriích, které se skládaly z věku a tělesné hmotnosti. Trio kriminalistů z Územního odboru Kladno nprap. Nekvinda Jiří, nprap. Roule Marek a por. Bc. Václav Šmíd se tohoto sportovního klání zúčastnilo ve třech kategoriích. Ve věku 44 až 49 let do 100 kg hmotnosti v kategorii Masters II muži se v benchpressu umístil na prvním místě nprap. Jiří Nekvinda a vybojoval nejcennější kov – zlatou medaili. Nprap. Roule Marek bojoval v disciplíně mrtvý tah, kde ve své kategorii muži do 100 kg hmotnosti získal bronzovou medaili. Dále si ani nevedli špatně v kategorii mužů do 100 kg hmotnosti v benchpressu por. Bc. Šmíd – umístění na 4. místě a nprap. Roule na 5. místě. I přesto, že byla při těchto závodech na Mezinárodním mistrovství České republiky velmi těžká konkurence obsadili kladenští policisté pěkná místa a  přivezli dvě medaile.

Po tomto úspěšném Mezinárodním mistrovství České republiky kladenští kriminalisté  pokračují v přípravě na další silová klání. Koncem měsíce června letošního roku proběhnou závody Strongmann v Praze, kde se chystá reprezentovat nprap. Roule Marek.

Všem třem přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů a děkujeme za příkladnou práci a úspěšnou prezentaci policejních řad.