Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

AKTUALIZACE - Úsek silnice I/13 je aktuálně uzavřen

LIBERECKO - Nedaleko kruhového objezdu ve Stráži nad Nisou ve směru na Mníšek se stala vážná dopravní nehoda. 

AKTUALIZACE ze dne 15. července 2019IMG-20190715-WA0000.jpg

Dopravní nehoda čtyř automobilů si vyžádala jeden lidský život a středně těžká zranění dalšího z cestujících, který byl převezen do nemocničního zařízení Krajské nemocnice v Liberci.
Pravděpodobnou příčinou dopravní nehody je vyjetí do protisměru jednoho z osobních automobilů, jehož 29letý řidič, i přes rychlou zdravotnickou pomoc, následkům zranění na místě podlehl. Příčiny a okolnosti vzniku nehodového děje jsou i nadále předmětem šetření dopravních policistů a libereckých kriminalistů.
Komunikace byla znovu zprůjezdněna ve 12:20 hodin.

por. Bc. Vojtěch Robovský
Oddělení tisku a prevence
Liberec
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V pondělí 15. července, krátce před půl sedmou, došlo k vážné dopravní nehodě v úseku komunikace I/13 nedaleko kruhového objezdu ve Stráži nad Nisou ve směru na Mníšek.Střetla se zde čtyři vozidla. Jenda osoba je v ohrožení života, druhá byla převezena do zdravotnického zařízení. Na místě zasahují složky Integrovaného záchranného systému.
Policisté komunikaci uzavřeli v souvislosti s vyšetřováním příčin a okolností vzniku nehody. Jako pravděpodobná příčina se jeví vjetí do protisměru.

15. července 2019
por. Bc. Vojtěch Robovský
Oddělení tisku a prevence
Liberec

vytisknout  e-mailem