Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Upozornění pro řidiče - AKTUALIZACE

HRADECKO - Rekonstrukce kruhového objezdu Brněnská. 

AKTUALIZACE: Od pondělí 2.7. začne rekonstrukce kruhového objezdu, kdy již od začátku června probíhají přípravné práce, jako je např. umístění semaforů a namalování přechodných vodorovných značení na objízdných trasách či zhotovení provizorního kruhového objezdu na křižovatce Brožíkova a Palachova.
Na kruhovém objezdu Brněnská byly již včerejšího dne vypnuty semafory, což zatím nezpůsobilo žádnou komplikaci.
Ve městě dopravní policisté zvýší dohled nad dopravou. Z počátku očekáváme problémy na místních komunikacích, kudy se vedou objízdné trasy, ale zkušenosti ukazují, že se situace po pár dnech zklidní. Z našeho pohledu se učinilo maximum, aby město bylo průjezdné.

Apelujeme na řidiče, aby dodržovali pravidla silniční dopravy, byli ohleduplní a pokud mohou, aby se městu vyhnuli.

por. Iva Kormošová
29.6.2018, 10.00

Upozorňujeme řidiče, že je čeká dopravní omezení kvůli plánované rekonstrukci kruhového objezdu Brněnská v Hradci Králové. Přípravné práce by měli začít již na přelomu května a června, samotná rekonstrukce, která potrvá až do konce podzimu, začne začátkem prázdnin.
Po celou dobu opravy bude průjezd křižovatkou zachován. Doprava bude řízena kyvadlově pracovníky stavby, v nočních hodinách semafory. Ve městě budou řidičům nabídnuty alternativní objízdné trasy, na kterých bude přijato opatření k lepšímu průjezdu. Například na křižovatce Brožíkova a Palachova bude zřízena provizorní okružní křižovatka, na frekventovaných křižovatkách k lepšímu průjezdu bude přizpůsobena světelná signalizace.
Na hlavních příjezdových trasách směřujících do Hradce Králové bude pro řidiče na tabulích upozornění na omezení na uvedeném místě a bude na řidičích, zda raději nezvolí jinou trasu.

por. Iva Kormošová
7.5.2018, 13.50

vytisknout  e-mailem