Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Uzavírka silnice I/50 v úseku Slavkov- Křižanovice pro osobní vozidla

VYŠKOVSKO: Poslední etapa oprav části komunikace I/50. 

V termínu od 29. 3. 2020 (neděle) do 26. 4. 2020 (neděle)dojde k výrazným dopravním omezením na silnici I/50 v úseku od mimoúrovňové křižovatky se silnicí I/54 ve Slavkově u Brna až po křižovatku se silnicí II/431 v obci Bučovice.

Na silnici I/50 se budou současně opravovat dva úseky v délce 750 a 300 m, kde bude provoz řízen kyvadlově pomocí dynamicky řízené dočasné světelné signalizace. Přes tyto úseky budou moci projíždět pouze vozidla těžší než 3,5 tuny. Pro vozidla do 3,5 tuny je navržena objízdná trasa ze Slavkova u Brna po silnici I/54, přes obce Žarošice a Archlebov a dále po silnici II/431 přes obec Ždánice, až do obce Bučovice zpět na silnici I/50. Tato objízdná trasa je navržena jako obousměrná.

Dopravním obsluhám obcí Hodějice, Křižanovice, Rašovice, Heršpice a Nížkovice bude umožněn příjezd do obcí umožněn přes opravovaný úsek.

V tomto termínu dojde k přeložení autobusové zastávky Hodějice, rozc. 1.0 ve směru Bučovice. Zastávka bude umístěna v prostoru za křižovatkou směrem do Bučovic.

Jedná se o poslední etapu oprav této části komunikace, která byla zahájena na podzim loňského roku.

por. Mgr. Alice Musilová, 18. 3. 2020

vytisknout  e-mailem