Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Pátráme po svěřenkyni výchovného ústavu- AKTUALIZACE

VYŠKOVSKO: Hledáme dívku, která je na útěku. 

Dne 26. července 2020 bylo vyhlášeno celostátní pátrání po patnáctileté dívce, svěřenkyni dětského výchovného ústavu v obci  Počátky. Děčínští kriminalisté po ní pátrají v souvislosti s tím, že se nevrátila z prázdninové dovolené od rodičů zpět do výchovného ústavu. Dle šetření policistů by se měla v současné době pohybovat na Moravě, zejména po Vyškovsku. 

Další informace k hledané naleznete zde: http:// https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=23210726200402 (v případě, že tento odkaz již není aktivní, byla hledaná osoba nalezena)

Hledaná dívka má asi 166 centimetrů vysokou, hubenou postavu, šedé oči, vlasy obarvené na tmavě červenou barvu, dlouhé, účes může být do drdolu, zápěstí levé ruky ovázané obvazem, nad kotníkem levé nohy má tetování- datum svého narození 2.9.2004 .

Popis oblečení: modrá kostkovaná košile, riflové kraťasy, bílé botasky s černým pruhem na boku, u sebe zelenočerný batoh s oblečením.  

Policisté přijmou jakékoliv informace týkající se hledané dívky na bezplatné tísňové lince 158 nebo na kterékoliv policejní služebně. Děkujeme.

por. Lenka Koryťáková, 31. července 2020

Aktualizace: Díky oznámení se podařilo hledanou dívku v pořádku vypátrat v okrese Vyškov. Děkujeme všem za spolupráci!

por. Lenka Koryťáková, 3. srpna 2020

vytisknout  e-mailem