Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Tragédie na silnici

ZÁMRSK – Jeden vyhaslý život  

Foto PČR z místa dopravní nehodyFoto PČR z místa dopravní nehody
Včera 5. června 2013 krátce před 16:00 hodinou havaroval devatenáctiletý řidič osobního vozidla značky Fiat 500 na silnici I. třídy č. 35 u obce Zámrsk na Vysokomýtsku.
 
Řidič z dosud nezjištěné příčiny přejel do protisměrné části komunikace a dále do silničního příkopu s následným nárazem pravého boku vozidla do kmene vzrostlého stromu. Následky této události jsou tragické. Mladý řidič byl s těžkým zraněním letecky transportován do nemocnice. Osmnáctiletá spolujedoucí utrpěla zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehla. Dechová zkouška na alkohol  nemohla být u muže provedena, z tohoto důvodu jsme nařídili lékařské vyšetření spojené s odběrem krve. Dopravní policisté na místě havarované vozidlo zajistili a bude podrobeno znaleckému zkoumání. Okolnosti příčiny dopravní nehody jsou předmětem dalšího prověřování.
 
Vzhledem k vážnosti situace a nejasného průběhu nehodového děje žádáme případné svědky tragédie, aby se ozvali na linku 158 nebo přímo orlickoústeckým dopravním policistům na telefonní číslo 974 580 251. Za veškeré informace předem děkujeme.
 
6. června 2013
nprap. Bc. Lenka Vilímková
tisková mluvčí

vytisknout  e-mailem