Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Pátrání s dobrým koncem

ORLICKOÚSTECKO - Poděkování všem zúčastněným za pomoc při hledání pohřešované paní. 

Za Policii ČR bychom rádi poděkovali fotbalistům, místním hasičům, dobrovolníkům a známým 55leté ženy z Dolní Dobrouče na Orlickoústecku, kterou její rodina od včera pohřešovala. Všichni jmenovaní, včetně rodiny, se spolu s námi účastnili dvoudenní pátrací akce po této paní. Je jasné, že čím více nás bylo, tím větší byla pravděpodobnost, že pohřešovanou najdeme. Do karet nám samozřejmě hrála i výborná místní znalost dobrovolníků.

Do pátrací akce jsme za policii povolali jak policejní letku, tak psovody, policisty z OHS Ústí nad Orlicí, z krajské pořádkové jednotky a samozřejmě dostupné hlídky z Orlickoústecka. Pohřešovanou ženu nakonec v sobotu okolo 10. hodiny dopoledne našel majitel místního lesa, který šel na obhlídku a o pohřešování věděl. Zpočátku si nebyl jistý, zda paní žije, nicméně záhy přiběhli na místo policisté z orlickoústecké „OHSky“ a éterem se rozšířila dobrá zpráva - ŽIJE! Pak už šlo všechno ráz na ráz, sanitka, vrtulník a převoz do nemocnice.

Ještě jednou všem zúčastněným děkujeme, máme rádi takové konce. Paní přejeme brzké uzdravení!

Chcete se stát jedním z nás? Chcete pomáhat ostatním? Chcete s námi stát v 1. linii? Není to práce pro každého. Rádi vás přivítáme mezi sebou. Jak nás můžete kontaktovat naleznete ZDE

Přiloženo foto PČR.

18. červenec 2020
mjr. Ing. Markéta JANOVSKÁ
tisková mluvčí policie Pardubického kraje

Odkazy do noveho okna

Pátrací akce

Pátrací akce 

Detailní náhled

Pátrací akce

Pátrací akce 

Detailní náhled

Pátrací akce

Pátrací akce 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem