Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Loupežné přepadení herny

Policisté žádají občany o pomoc při pátrání po pachateli loupeže  

Dnes deset minut před pátou hodinou ranní došlo v České Třebové na ulici Litomyšlská k loupežnému přepadení herny. Muž ve světle šedé mikině s kapucí, který měl na hlavě zelenou kuklu s otvory pro oči a ústa, požadoval pod pohrůžnou nože po ženě za pultem peníze. Ta mu ze strachu vydala bezmála patnáct tisíc korun.

Policisté se obrací na občany, kteří by mohli jakoukoli informací přispět ke zjištění totožnosti pachatele tohoto závažného trestného činu, aby se obrátili na kteroukoli policejní služebnu nebo přímo na linku tísňového volání 158.

V letošním roce je to na okrese Ústí nad Orlicí již třetí loupežné přepadení. K prvnímu došlo v prodejně s potravinami v Žamberku, ke druhému v Ústí nad Orlicí. Pachateli loupeže ze Žamberka jsou policisté na stopě. Vzhledem k tomu, že ještě nepadlo obvinění, se není možné v souvislosti s tímto případem ke konkrétní osobě pachatele zatím vyjadřovat. Podle nového trestního zákoníku hrozí pachatelům této závažné trestné činnosti až desetiletý trest odnětí svobody.
8. ledna 2010
nprap. Eva Sichrová
tisková mluvčí
 

Odkazy do noveho okna

Barový pult

Barový pult 

Detailní náhled

Loupež v České Třebové

Loupež v České Třebové 

Detailní náhled

Loupež v České Třebové

Loupež v České Třebové 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem