Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Dítě v ohrožení

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - Vyhlašujeme pátrání po 14leté dívce, která nepřijela předem domluveným vlakem ze Zábřehu na Moravě do České Třebové ke svému otci. Její mobilní telefon je vypnutý, v tuto chvíli není zřejmé, zda vůbec do vlaku nastoupila, či nikoliv. Obava o její život je umocněna zprávami vypovídajícími o nespokojenosti se životem, které doma zanechala. 

Je vysoká 150 – 160 centimetrů, má dlouhé hnědé vlasy, štíhlou postavu, modré oči. Jaké oblečení má na sobě, to rodiče netuší, je zřejmé, že by v její blízkosti měl být pes světle hnědé barvyy, (voříšek). 

Na základě těchto skutečností vyhlašujeme po pohřešované dívce pátrání v režimu dítě v ohrožení. V tuto chvíli se ověřují veškeré skutečností. Lokalita, ve které se může pohybovat, je široká, policisté intenzivně spolupracují s kolegy z Olomouckého kraje.

Pokud jste tuto dívku (odkaz naleznete zde) dnes viděli, nebo víte, kde se nachází, kontaktujte okamžitě policisty přes tísňovou linku 158. Je-li odkaz neaktivní, bylo pátrání ukončeno.

por. Mgr. Eva Maturová
tisková mluvčí
15. července 2019

vytisknout  e-mailem