Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Kdo naboural auta?

HODONÍNSKO: Dopravní policisté hledají svědky těchto nehod. 

Dopravní policisté hledají svědky těchto nehod:

  • Ve čtvrtek 12. března 2020 v 18:40 hodin došlo v centru Hodonína na světelné křižovatce ke střetu dvou vozidel. Řidič osobního vozidla Ford Mondeo vjížděl do křižovatky od Rohatce a chtěl jet rovně. Z protisměru jedoucí řidič bílé dodávky mu nedal přednost v jízdě a začal odbočovat vlevo směrem k vlakovému nádraží. V prostoru křižovatky se obě vozidla střetla, ale dodávka z místa nehody odjela.
  • V noci na středu 18. března 2020 došlo v Hodoníně na náměstí Osvobození k poškození vozidla. U domu č.p. 1 neznámý řidič narazil do zadní části parkujícího osobního vozidla Fiat Qubo. Aniž by na sebe neznámý řidič zanechal kontaktní údaje, tak z místa nehody odjel.
  • Během posledních týdnů došlo v Hodoníně v ulici Plucárna před patrovou budovou, kde sídlí různé společnosti, k poškození auta. Neznámý řidič při průjezdu jednosměrnou ulicí narazil do Škody Octavia zaparkované podél vozovky. Aniž by neznámý řidič splnil svou zákonnou povinnost, tak z místa nehody odjel.

Policisté hledají případné svědky, kteří události mohli vidět a poskytli by informace k neznámým řidičům nebo jejich vozidlům. Ozvat se mohou na telefonu 974 633 260 nebo přímo na linku 158.

por. Bc. Petr Zámečník, 26. 3. 2020

vytisknout  e-mailem