Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Srazil cyklistu a ujel

BŘECLAVSKO: Policisté hledají svědky kolize mezi cyklistou a automobilem. 

Břeclavští policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo 5. října 2022 přibližně v 17:30 hodin, a to v Lednici na křižovatce ulic Břeclavská a Slovácká (v blízkosti pivovaru).
Při dopravní nehodě došlo ke střetu vozidla, doposud nezjištěné tovární značky, které bylo světlejší barvy (pravděpodobně stříbrné), a pětasedmdesátiletého cyklisty, který odbočoval vlevo a za ním jedoucí řidič tohoto cyklistu začal objíždět zleva, čímž došlo v důsledku nedodržení bezpečného odstupu od cyklisty k jeho sražení. Řidič vozidla na místě dopravní nehody nezastavil a odjel s vozidlem ve směru na Břeclav.
Policisté proto pátrají po případných svědcích, kteří střet viděli a mohli by k průběhu dopravní nehody poskytnout bližší informace. Přivítali bychom také záznamy z palubních kamer vozidel projíždějících místem nehody.
Pokud disponujete kamerovými záznamy nebo jste nehodu viděli, ozvěte se prosím policistům z břelcavského dopravního inspektorátu na tel. 974 632 260 nebo 602 469 135, popř. můžete využít i policejní tísňové linky 158. Děkujeme Vám za spolupráci.

por. Ing. Bc. Miroslav Měchura, MBA, LL.M., 12. října 2022

vytisknout  e-mailem