Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Ujíždějí od dopravních nehod

HODONÍNSKO: Dopravní policisté hledají svědky těchto nehod. 

Dopravní policisté hledají svědky těchto nehod:

  • V neděli 14. dubna 2019 v době od 08:30 do 14:40 hodin došlo ve Veselí nad Moravou k nabourání vozidla. V ulici Břehy před vchodem činžovního domu č.p. 175 se neznámý řidič plně nevěnoval řízení a zřejmě při parkování narazil na parkovišti do zaparkované Škody Fabia. Neznámý řidič, aniž by na sebe zanechal kontakt, místo nehody opustil.
  • Ve čtvrtek 18. dubna 2019 v době od 17:36 do 19:03 hodin došlo v Hodoníně na Masarykově náměstí k poškození auta. Poblíž místní radnice neznámý řidič pravděpodobně auta typu SUV bílé barvy s pražskou registrační značkou couval z kolmého parkovacího místa. Přitom zachytil o pravý bok zaparkovaného VW Golf, které poškodil. Nezjištěný řidič, aniž by splnil zákonné povinnosti účastníka silničního provozu, z místa odjel.
  • V pondělí 15. dubna 2019 v době od 14:15 do 14:35 hodin někdo v Hodoníně v ulici Brněnská naboural oplocení areálu. Zatím neznámý řidič zřejmě nákladního vozidla s návěsem při vyjíždění z ulice Stavební do ulice Brněnská poškodil zděné oplocení. Řidič po nehodě odjel pryč.
  • V období od 13. dubna do 15. dubna 2019 na parkovišti v ulici Chaloupky ve Veselí nad Moravou někdo poškodil vozidlo. Poblíž místní tržnice neznámý řidič při couvání na parkovišti narazil do zaparkované Škody Octavia. Nezjištěný řidič z místa ujel.

Policisté hledají případné svědky, kteří události mohli vidět a poskytli by informace k neznámým řidičům nebo jejich vozidlům. Ozvat se mohou na telefonu 974 633 260 nebo přímo na linku 158.

por. Bc. Petr Zámečník, 24. 4. 2019

vytisknout  e-mailem