Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Trezor se jim otevřít nepodařilo

Policisté pátrají po totožnosti dvojice mužů, kteří neoprávněně vnikli do zázemí kavárny a pokusili se otevřít trezor. Naštěstí byli vyrušeni zaměstnanci a s nezdarem utekli. 

Policisté z místního oddělení Malá Strana pracují na objasnění případu krádeže, který se odehrál v pondělí 26. září v prodejně kávy na Malostranském náměstí. Kolem osmnácté hodiny vnikli do zázemí provozovny dva muži a začali ho prohledávat. V nalezené kabelce nic nenašli, a tak se za pomoci šroubováků vloupali do kanceláře, kde nalezli trezor. Neodolali a nalezeným klíčem se ho pokusili otevřít, což se jim ale naštěstí nepodařilo, neboť byli vyrušeni zaměstnanci. Nezbylo jim tak nic jiného, než s nepořízenou utéci.

Jejich pohyb uvnitř prostor provozovny zachytily bezpečnostní kamery, a tak známe jejich tváře. Pokud je poznáváte nebo víte, kde by se mohli zdržovat, kontaktujte linku 158.

Ačkoli nic neodcizili, i tak je případ prověřován pro trestný čin krádež, z kterého jsou oba podezřelí. Pokud budou dopadeni a odsouzeni, hrozí jim až dvouletý pobyt za mřížemi.

por. Mgr. Jan Rybanský - 9. listopad 2022

Odkazy do noveho okna

fotografie (1)

fotografie (1) 

Detailní náhled

fotografie (2)

fotografie (2) 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem