Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

AKTUALIZACE - Tragická nehoda u Stračova

KRÁLOVÉHRADECKO - Vozidlo havarovalo do mostku 

Výzva občanům:

Policisté, vyšetřující nehodu u obce Stračov (viz. níže),  se zabývají i vyšetřovací verzí, že se 30letý řidič havarované felicie mohl před nehodou vyhýbat předjíždějícímu protijedoucímu vozidlu nebo za ním jedoucímu vozidlu. Je zde tedy předpoklad, že se v době nehody v tomto místě  nacházela i jiná protijedoucí vozidla. Jedná se o časové rozmezí  mezi 5:30 a 6:15 – silnice III. třídy č. 323 mezi obcí Stračov a křižovatkou se silnicí I. třídy mezi obcemi Milovice a Klenice.

Policisté proto vyzývají případné řidiče, kteří by k tomuto případu mohli poskytnout informace, aby se ozvali na bezplatnou linku 158. Rovněž bychom uvítali, aby se ozvali i jiní svědci, kteří  si v uvedenou dobu všimli v tomto místě a v uvedené době rychle jedoucího vozidla.

FOTO1, FOTO2, FOTO3
por. Mgr. Lenka Burýšková
aktualizováno: 18. 9. 2012 v 10:30

__________________________________________________________________________________________________________________________

Dnešního dne se okolo šesté hodiny ranní stala na rovném úseku silnice u obce Stračov na Královéhradecku tragická nehoda. Třicetiletý řidič, jedoucí s osobním vozidlem Škoda Felicia (zelené barvy) ve směru na Hořice, vjel z dosud nezjištěných příčin na pravou krajnici a dostal smyk. Přejel do protisměru, kde narazil do mostku a poté  havaroval.
Havarované vozidlo objevil náhodně projíždějící řidič, který poskytl a zároveň přivolal poškozenému první pomoc. Na místo se sjely složky IZS, kterým se i přes další poskytovanou pomoc nepodařilo muže oživit. Silnice byla v místě nehody po nezbytnou dobu uzavřena, dopravu zde odkláněli uniformovaní policisté. Okolnosti nehody aktuálně vyšetřují hradečtí policisté.

Policisté žádají případné občany nebo svědky události, kteří by si všimli výše uvedeného vozidla nebo jiných pohybujících se vozidel v místě události, aby tuto informaci oznámili na bezplatnou linku 158.

por. Mgr. Lenka Burýšková
zveřejněno: 14. 9. 2012 v 11:20

Odkazy do noveho okna

14. 9. osobní vozidlo

14. 9. osobní vozidlo 

Detailní náhled

14. 9. silnice III.třídy

14. 9. silnice III.třídy 

Detailní náhled

14. 9. silnice III.třídy

14. 9. silnice III.třídy 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem