Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Tragická nehoda u Mirošovic

PRAHA VENKOV-JIH – Kriminalisté společně s dopravními policisty hledají svědky dopravní nehody se smrtelným zraněním ze sobotního odpoledne. 

Poblíž obce Mirošovice na silnici č. I/3 ve směru jízdy na Benešov došlo kolem půl páté odpoledne ke střetu osobních vozidel, černého Fordu Mondeo a Peugeotu 306 červené barvy, které se po nárazu dostalo do protisměru, a zde do jeho pravého boku čelně najel protijedoucí modrý Renault Megane. Při nehodě došlo ke zranění čtyř osob, přičemž dvě z nich utrpěly zranění v takovém rozsahu, která se neslučovala se životem, a na místě jim podlehly.
Policisté nyní dokumentují a prověřují všechny okolnosti této tragické události, zejména zjišťují její samotný průběh, a co bylo její bezprostřední příčinou, aby mohli řádně posoudit případnou míru zavinění jednotlivých účastníků dopravní nehody.
Z tohoto důvodu se touto formou obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a hledají případné svědky, kteří by jim mohli poskytnout jakékoliv informace k průběhu této dopravní nehody. Svědci se jim mohou přihlásit na telefonních číslech 974 882 458, 974 882 411nebo prostřednictvím bezplatné linky 158 tísňového volání Policie České republiky.


nprap. Bc. Zdeněk Chalupa
tiskový mluvčí
P ČR Praha venkov-JIH
11. května 2016

vytisknout  e-mailem