Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Tragická dopravní nehoda

JIČÍNSKO - Řidič ujel, těžce zraněný chodec na místě zemřel  

K tragické dopravní nehodě, která si vyžádala lidský život, došlo v neděli 25. prosince v noci před Újezdem pod Troskami.

V přesně nezjištěné době mezi 21.00 a 23.30 srazil neznámý řidič,  který jel pravděpodobně ve směru  od Jičína na Turnov, v mírné pravotočivé zatáčce sedmašedesátiletého chodce.  Aniž by těžce zraněnému muži poskytl první pomoc, tak z místa nehody ujel. Chodec následkům zranění na místě podlehl.

Příčina nehody a míra zavinění jsou předmětem dalšího šetření.

Policie ČR žádá svědky, kteří by mohli přispět k objasnění průběhu této nešťastné události, nebo by mohli podat informaci o neznámém řidiči a jeho vozidlu, aby tak učinili prostřednictvím linky tísňového volání 158 nebo přímo na telefonním čísle 974 533 101.
 
Policisté se v souvislosti s tragickou nehodou snaží  zmapovat  pohyb chodce, který byl naposledy spatřen ve 21 hodin v Libuni a poté jsou o něm informace až ve 23.30, kdy bylo nalezeno jeho tělo před Újezdem pod Troskami. Svědectví řidičů, kteří staršího muže v této době zahlédli, případně svezli, policisté uvítají na výše uvedených telefonních číslech.
 
nprap. Hana Klečalová
26. prosince 2011 v 11:30

vytisknout  e-mailem