Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Tragická dopravní nehoda

Žena zraněním podlehla  

Včera krátce před sedmnáctou hodinou došlo v Žichlínku na Lanškrounsku k tragické dopravní nehodě. Obcí projíždělo ve směru na Lanškroun osobní vozidlo značky Škoda Felicia. Čtyřiašedesáteletý řidič přehlédl za snížené viditelnosti na rovném úseku vozovky chodkyni, která přecházela vozovku. S těžkým zraněním byla 75letá žena letecky transportována do královéhradecké nemocnice, kde ale boj o život prohrála. Nehodou se policisté nadále zabývají.

Policisté včera vyjížděli ještě k dalším dvěma dopravním nehodám. Před šestou hodinou ráno se u Běstovic srazil náklaďák s osobním vozidlem. Čtyřiadvacetiletý řidič nákladního vozidla vyjel při předjíždění do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím renaultem. Řidič náklaďáku byl při nehodě zraněn těžce, řidička osobního vozidla lehce. Škoda na vozidlech byla předběžně vyčíslena na 90 tisíc korun.

Ke třetí kolizi došlo ve Vysokém Mýtě. Tam neznámý řidič narazil do zaparkovaného fiatu a z místa nehody ujel. Na vozidle způsobil škodu za deset tisíc korun. Nyní po něm policisté pátrají.
nprap. Eva Sichrová
26. listopadu 2009

 

vytisknout  e-mailem