Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Tragická dopravní nehoda

LITOMĚŘICKO - Aktualizace - Žena byla vypátrána. 

Litoměřičtí policisté v dopoledních hodinách obdrželi informaci, že by se žena měla nacházet v Královehradeckém kraji a měla by být v pořádku. Tuto informaci následně ve spolupráci s kolegy prověřili. Jedná se o ženu, která společně cestovala s dalšími šesti osobami v dodávce. Proč žena z místa odešla, zda to bylo způsobeno šokem nebo jinou okolností, se policisté dozví až při jejím výslechu.

Litoměřice 16. února 2021
por. Veronika Hyšplerová
mluvčí policie Ústeckého kraje

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     Dnes po patnácté hodině došlo na silnici č. 15 u obce Podsedice na Litoměřicku k tragické dopravní nehodě. Při čelním střetu dodávky, ve které cestovalo sedm osob a nákladního vozidla, přišli o život dva lidé, řidič nákladního auta byl s vážným zraněním letecky transportován do nemocnice, účastníkem nehody se stala i další dodávka, ve které byli lehce zraněni dva lidé. V důsledku nehody byla komunikace až do večerních hodin neprůjezdná, policisté odkláněli dopravu po objízdných trasách. Další okolnosti nehody a příčina jsou předmětem prověřování.

     Policisté při vyšetřování nehody zjistili, že po patnácté hodině z místa odešla žena neznámé totožnosti, která s dalšími šesti lidmi cestovala v dodávce, jednalo se o lidi, kteří se navzájem osobně neznali. Policisté několik hodin po ženě pátrali i s pomocí vrtulníku Letecké služby Policie ČR a psovodů, bohužel neúspěšně. Protože žena může být po nehodě v šoku, nebo zraněná, žádáme veřejnost o pomoc při pátrání. Pokud někdo v okolí Podsedic dnes odpoledne viděl, nebo hovořil s ženou ve věku asi 25 let, štíhlé postavy, vysokou cca 160 cm, která zřejmě hovoří s ukrajinským přízvukem, na sobě měla černé kalhoty, zelenou zimní bundu a na hlavě čepici, žádáme tyto svědky, aby informaci obratem sdělili na linku 158. Přivítáme jakékoliv informace, které by nám pomohly ženu vypátrat, za pomoc předem děkujeme.

por. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

15. února 2021

vytisknout  e-mailem