Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Tragická dopravní nehoda

Český Krumlov – Větřní – Po včerejší dopravní nehodě jeden z řidičů v nemocnici bohužel těžkým zraněním podlehl. (Hlasová schránka 974 236 116) 

Českokrumlovští dopravní policisté vyjížděli včera o půl čtvrté odpoledne k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici II. třídy číslo 160, ve směru na obec Větřní, v katastru obce Větřní. Řidič osobního vozidla VW Tiguan z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem Škoda Octavia. Při dopravní nehodě utrpěli oba řidiči velmi vážná zranění. Řidič z vozidla Tiguan bohužel, i přes veškerou péči lékařů, svým zraněním v nemocnici podlehl. Alkohol u obou řidičů nebylo možné z důvodu zranění na místě provést a je tedy předmětem dalšího šetření. Hmotná škoda na vozidle VW Tiguan je odhadem 180 000 korun a na vozidle Škoda Octavia je škoda předběžně vyčíslena na 60 000 korun. 

Dopravní nehodu si převzali českokrumlovští kriminalisté, kteří přesnou příčinu a okolnosti této tragické dopravní nehody prověřují.

por. Bc. Martina Joklová, pt.pis@pcr.cz

23. listopadu 2021

Odkazy do noveho okna

DN Větřní

DN Větřní 

Detailní náhled

DN Větřní

DN Větřní 

Detailní náhled

DN Větřní

DN Větřní 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem