Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Tloukl trafikantku a odcizil cigarety

České Budějovice – Včera, krátce před sedmou hodinou ranní, přijali policisté z českobudějovického obvodního oddělení oznámení o krádeži zboží v prodejně tabáku na Lannově třídě 

Dosud nezjištěný pachatel si včera v době kolem 06:40 hodin, v prodejně tabáku na Lannově třídě v Českých Budějovicích, objednal dva kartony cigaret a ještě kupón za 550 korun. V nestřeženém okamžiku již připravené kartony uchopil, kdy toto ale vzápětí zaregistrovala prodavačka, kartony uchopila z druhé strany, přičemž jí neznámý agresor tloukl dlaní sevřenou v pěst do rukou mezi zápěstí a prsty. Jeden karton cigaret následně z ruky prodavačce vytrhl a z obchodu utekl. Ke zranění nedošlo. Škoda odcizením činí 580 korun.
K popisu pachatele bylo zjištěno, že jím byl muž ve věku kolem 30ti let, cca 180cm vysoký, štíhlé až hubené postavy. Oblečený byl do výrazné červené zimní bundy a modrých riflových kalhot. Mluvil plynně česky, bez přízvuku.
Kdo se trestného činu krádeže dopustil, nyní českobudějovičtí policisté intenzivně prošetřují a zároveň žádají i širokou veřejnost o pomoc při pátrání možném pachateli. Jakékoliv informace k případu je možné telefonicky oznámit na lince tísňového volání 158 či osobně na kterékoliv policejní služebně. Děkujeme.

vytisknout  e-mailem