Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Tisková informace

Praha 7. prosince 2012 - Případ s krycím názvem DANI 

Dne 20. listopadu 2012 v ranních hodinách proběhla realizace případu s krycím názvem „DANI“. Zadrženi při ní byli 2 muži a 2 ženy ve věku od 29 do 60 let, podezřelí ze zvlášť závažného zločinu obchodování s lidmi, zločinu kuplířství a zvlášť závažného zločinu nedovolené výroby a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, ke kterému mělo docházet na "Trase E55" v oblasti mezi obcemi Kaplice – Skoronice – Dolní Dvořiště.
 
Uvedená realizace má návaznost na případ s krycím názvem „TUNER“ (tisková zpráva zveřejněna na stránkách ÚOOZ: (http://www.policie.cz/clanek/clanek/archiv-tiskovych-zprav-2012-kdyz-je-treba-plnit-plan.aspx), o kterém jsme veřejnost informovali na začátku dubna letošního roku. Tehdy byla zadržena skupina deseti osob. Tentokrát přišli na řadu ti, kteří podle obvinění měli poskytovat pro činnost již obviněných osob potřebné zázemí.
 
Všichni čtyři obvinění jsou stíháni vazebně. V případě prokázání viny jim podle konkrétního podílu na trestné činnosti hrozí a dvanáctileté tresty odnětí svobody.
 
Případ dozoruje Krajské státní zastupitelství České Budějovice.

vytisknout  e-mailem