Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Těžké ublížení na zdraví

CHEBSKO – Muže několikrát udeřil dřevěnou tyčí.  

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání 21 letého muže z Chebska, kterého podezírají ze spáchání zvlášť závažného zločinu Těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a přečinu Porušování domovní svobody.
 
V pondělí dne 15. 12. 2014 chtěl obviněný ve večerních hodinách napadnout svou matku, které se zastal 64 letý poškozený. Toho obviněný fyzicky napadl, nejprve strkáním a poté povalením na zem, kde ho bil a kopal. Při pádu na zem sebral poškozený z pracovní desky kuchyňský nůž, kterým zasáhl obviněného do hýždě. Ten poté z bytu odešel a po hodině se vrátil zpět. Násilně otevřel dveře, kde se nacházel 64 letý muž, po kterém nejprve hodil stojan a pak ho několikrát udeřil do hlavy dřevěnou tyčí. Muž po útoku utrpěl tržné rány na hlavě a různé pohmožděniny na těle a byl převezen k lékařskému ošetření do Chebské nemocnice s následnou hospitalizací.
 
Kriminalisté na 21 letého muže podali státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na jeho vzetí do vazby. Do rozhodnutí soudce si počká v policejní cele. Za agresivní jednání mu v případě prokázání viny hrozí až tříletý trest odnětí svobody.
 
nprap. Zuzana Týřová
19. 12. 2014

vytisknout  e-mailem