Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Těžké ublížení na zdraví

CHEBSKO - Nožem měla napadnout matku svého přítele. 

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání pětadvacetileté ženy z Mariánských Lázní, kterou obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu Těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu.

Zmíněná žena měla dne 29. srpna v ranních hodinách v jednom z bytů v Mariánských Lázních, bez zjevných příčin fyzicky napadnout devětasedmdesátiletou matku svého přítele. Na ženu, která je nemohoucí, měla obviněná opakovaně zaútočit nožem, přičemž se poškozená proti bodnutí chránila rukama. Posléze měla ženu shodit z křesla na zem a nožem ji bodnout, přičemž jí měla navíc vyhrožovat újmou na životě. Když devětasedmdesátiletá žena volala o pomoc, utekla pětadvacetiletá žena z bytu pryč. Při následném pátrání po ženě bylo nasazeno značné množství sil a prostředků. Ženu se podařilo vypátrat psovodovi se služebním psem Garritem v bezprostřední blízkosti místa činu. Devětasedmdesátileté ženě byla způsobena jedna bodnořezná a několik dalších řezných ran na různých částech těla.

VIDEO Z MÍSTA ČINU

Během pobytu obviněné v cele podali kriminalisté státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněné do vazby, který jej akceptoval. Okresní soud v Chebu posléze ženu poslal do vazby.

Za své jednání může být v případě prokázání viny odsouzena k trestu odnětí svobody až na deset let.

nprap. Bc. Michal Žáček
31. 8. 2018

vytisknout  e-mailem