Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Policie České republiky – KŘP kraje Vysočina

Středeční nehodovost

PELHŘIMOVSKO: Pozor, na silnicích to klouže! 

Ve středu pelhřimovští policisté vyjížděli pouze ke třem dopravním karambolům. Všechny tři nehody se obešly bez zranění, ovšem hmotná škoda se vyšplhala na 590 tisíc korun.
 
06,30 hodin - Červená Řečice - Milotičky - silnice III. třídy
Řidič nákladního automobilu Iveco se údajně míjel s nezjištěným protijedoucím osobním automobilem. Při míjení vozidel řidič zajel s nákladním automobilem na pravou krajnici a následně vyjel vpravo mimo vozovku, kde narazil do několika stromů. Při nehodě došlo k poškození palivové nádrže vozidla a došlo k úniku nezjištěného množství motorové nafty. Na místě byli pracovníci odboru životního prostředí z Pelhřimova. Hmotná škoda dosáhla částky pětset tisíc korun.
 
16.12.09 Milotičky.jpg16.12.09 Milotičky.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
08,30 hodin -   Miletín - silnice II. třídy
Řidič nákladního vozidla Avia při průjezdu pravotočivé zatáčky v obci Miletín vjel s vozidlem ke středu vozovky a levým zrcátkem zachytil o protijedoucí nákladní vůz Mercedes Benz Sprinter. Škoda byla vyčíslena na deset tisíc korun.
 
 
16,50 hodin - Pelhřimov, ulice Za Náspem
Řidič osobního vozidla Toyota Yaris nezvládl na namrzlé vozovce řízení vozidla, s vozidlem dostal smyk a vyjel vpravo mimo vozovku, kde havaroval. Hmotná škoda osmdesát tisíc korun.
 
16.12.09 Pelhřimov.JPG16.12.09 Pelhřimov.JPG
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
,
 
 
 
 
 
tiskpe@mvcr.cz
 

vytisknout  e-mailem