Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Srnec a podnapilý řidič

KARLOVARSKO – Dopravní nehoda. 

19. prosince řídil 35letý řidič osobní vozidlo Ford po silnici I/20 ve směru od Karlových Varů na Plzeň, za obcí Třebouň mu do jízdní dráhy zprava doleva vběhl srnec, následně došlo ke střetu se srncem, který byl střetem usmrcen. Při nehodě naštěstí nedošlo ke zranění řidiče, u kterého ale byla provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem 0,80 promile alkoholu v krvi. Dopravní policisté řidiči zakázali další jízdu a zadrželi řidičský průkaz. Škoda na vozidle byla odhadnuta na částku přesahující 30 tisíc.

K další nehodě došlo dne 20.12.2014, kdy třiadvacetiletá žena řídila osobní vozidlo po silnici ve směru od Božího Daru na Jáchymov. Před Abertamskou křižovatkou nepřizpůsobila rychlost jízdy vozidla dopravně technickému stavu pozemní komunikace, kdy se lekla probíhající lesní zvěře, prudce sešlápla brzdový pedál, uvedla vozidlo do smyku a vyjela vpravo mimo komunikaci, kde narazila do směrového sloupku a do stromu, který přerazila.

Dechová zkouška na alkohol byla negativní. Škoda na vozidle byla předběžně odhadnuta na částku přesahující dvacet tisíc korun.

por. Ing. Pavel Valenta
22.12.2014

Odkazy do noveho okna

Havarované auto

Havarované auto 

Detailní náhled

Havarované auto

Havarované auto 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem