Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Srazil náklaďák chodce?

HODONÍNSKO: Dopravní policisté hledají svědky těchto nehod. 

Dopravní policisté hledají svědky těchto nehod:

  • Ve čtvrtek 11. července 2019 v 10:25 hodin se ve Bzenci v ulici Vracovská mělo dojít ke střetu nákladního vozidla a chodce. Řidič nákladního vozidla vyjížděl z parkoviště od obchodu Penny a chtěl odbočit vpravo ve směru na Vracov. Před výjezdem na hlavní silnici však mohlo dojít k zachycení chodce tímto vozidlem. Řidič náklaďáku si jej měl všimnout, až chodec seděl na vozovce. K pravděpodobnému střetu chodce s nákladním vozidlem mohlo dojít mimo blízký přechod pro chodce. Míra zavinění jednotlivých účastníků bude předmětem dalšího šetření, stejně jako to, jestli došlo vůbec ke střetu mezi chodcem a nákladním motorovým vozidlem.
  • V době od 9. července do 10. července 2019 došlo ve Strážnici v ulici Bzenecká poblíž fotbalového hřiště k poškození oplocení. Neznámý řidič nákladního vozidla se pravděpodobně při couvání plně nevěnoval řízení a narazil do oplocení pozemku. Nezjištěný řidič, aniž by splnil zákonné povinnosti účastníka dopravní nehody, z místa odjel.

Policisté hledají případné svědky, kteří události mohli vidět a poskytli by k nim informace. Ozvat se mohou na telefonu 974 633 260 nebo přímo na linku 158.

por. Bc. Petr Zámečník, 4. 7. 2019

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem