Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Nehoda na železničním přejezdu

Při střetu osobního vlaku a vozidla nebyla zraněna žádná osoba. 

     Kolem 18. hodiny dne 22. prosince došlo k dopravní nehodě na železničním přejezdu nedaleko obce Kamenné Žehrovice na Kladensku. Při dopravní nehodě došlo ke střetu osobního vlaku a vozidla. V době střetu byl 29 letý muž z Rakovnicka mimo vozidlo.Ve vlaku cestovalo 46 osob, které byly převezeny náhradním spojem. Při dopravní nehodě neutrpěl nikdo žádná zranění. Silnice i dráha byly uzavřeny a policisté prováděli odklon dopravy po přilehlých komunikacích. Příčina dopravní nehody je předmětem šetření.

Další případy z okresu Kladno

Dopravní nehoda autobusu - dne 23. prosince v 8.20 hodin byla oznámena dopravní nehoda mezi obcemi Zákolany a Trnitý Újezd. Při dopravní nehodě došlo ke střetu autobusu a osobního vozidla. Nikdo nebyl zraněn. Silnice po dobu šetření byla uzavřena a byl prováděn odklon dopravy po přilehlých komunikacích.

Zloděj byl vášnivý sportovec - dne 21. prosince bylo ve večeních hodinách oznámeno na linku 158 vloupání do sklepní kóje ve Slaném v ulici J. z Poděbrad. Neznámý pachatel zde odcizil 2 horská kola, snowboard a lyže s hůlkami. Policisté případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže vloupáním.

Odcizení osobního vozidla - dne 22. prosince v odpoledních hodinách byl odcizen osobní vůz Kia Sportage, který byl zaparkován v Kladně v ulici Ke Stadionu na parkovišti. Neznámý pachatel svým jednáním způsobil majiteli škodu ve výši 400 000,-Kč. Případ je prošetřován jako podezření z trestného činu krádeže.

Vloupání do vozidel - v době mezi 21. a 22. prosincem došlo v obci Kyšice v Karlovarské ulici k vloupání do osobního vozidla. Dne 22. prosince bylo oznámeno vloupání do vozidla v obci Velká Dobrá. Neznámý pachatel vnikl do vozidel za užití násilí a odcizil zde věci a způsobil škodu v celkové hodnotě 59 000,-Kč. Oba případy polcisté prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže vloupáním.

 

nprap. Jana Šteinerová

23. prosince 2010

vytisknout  e-mailem