Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

BENEŠOVSKO - Dosud neznámý řidič ohrožoval na dálnici D1 svou jízdou v protisměru ostatní účastníky silničního provozu. 

Bernartičtí policisté z dálničního oddělení se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, která se stala v pondělí 2. listopadu v půl desáté ráno, na 66. km dálnice D1 ve směru na Prahu, v katastru obce Loket.

Řidič osobního vozidla Škoda Felicia jel v levém jízdním pruhu po dálnici D1 ve směru na Prahu, kde najednou spatřil před ním jedoucí vozidla prudce brzdit a uhýbat vpravo, a to z důvodu jedoucího vozidla v protisměru. Řidič, aby zabránil čelnímu střetu s protijedoucím vozidlem, začal také prudce brzdit a uhýbat co nejvíce vpravo. Při tomto manévru řidič Felicie narazil pravým bokem svého vozidla do levé části osobního vozidla Škoda Octavia. Žádný z řidičů a spolujezdců nebyl zraněn.

Podle účastníků dopravní nehody by se mělo jednat pravděpodobně o vozidlo tovární značky Citroen Berlingo nebo Peugeot Partner, světle zelené nebo modré barvy s cizí mezinárodní poznávací značkou, začínající písmeny ZA.

Žádáme všechny případné svědky výše uvedené dopravní nehody, kteří by mohli poskytnout informace a policistům pomohli vypátrat viníka, který ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu tím, že jel v protisměru, aby zavolali na linku 158 nebo na služební linku Dálničního oddělení Bernartice 974 861 868.

 

Děkujeme předem za spolupráci!

 

 

nprap. Michaela Richterová

tisková mluvčí

P ČR Rakovník

3. listopadu 2015

vytisknout  e-mailem