Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Hledáme svědky nehody

BEROUNSKO – Nezjištěný šofér z místa ujel. 

Berounští dopravní policisté prošetřují dopravní nehodu, ke které došlo včera 2. srpna 2020 po osmnácté hodině v obci Hořovice v ulici Valdecká.

Dosud neznámý řidič u budovy Hasičského záchranného sboru narazil nezjištěnou částí vozidla, či nákladu do kovového sloupku svislé dopravní značky B1 (zákaz vjezdu všech vozidel v obou směrech), na kterém byly umístěny i semafory výstražné světelné signalizace, který tím, včetně poškození světelného zařízení, poškodil. Škoda byla vyčíslena na 20.000,- Kč.

Řidič i přes skutečnost, že způsobil při dopravní nehodě škodu na majetku třetí osoby, tuto kolizi neoznámil policii, jak mu to ukládá zákon a z místa dopravní nehody ujel nezjištěným směrem.

Aby mohla být uvedená dopravní nehoda řádně vyšetřena a byl objektivně stanoven viník, žádáme možné svědky, aby se přihlásili vyšetřovateli nehody na Policii ČR - Dopravní inspektorát v Berouně a svým svědectvím pomohli objasnit její průběh. Dostavit se můžete osobně, nebo své poznatky můžete sdělit policistům telefonicky na linku 974 872 255. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

nprap. Michaela Nováková 
tisková mluvčí
P ČR  Kladno
3. srpna 2020

vytisknout  e-mailem