Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Žádost o spolupráci Prachatice

Prachatice – Dopravní policisté žádají svědky dopravních nehod o informace. 

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 21.11.2021 v 21:30 hodin na místní komunikaci, u přechodu pro chodce, v ulici Slámova v Prachaticích. Ze zavinění  dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič dosud nezjištěného osobního vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně, aby svým jednáním neohrozil život, zdraví nebo majetek jiných osob ani svůj vlastní, následkem čehož zde narazil do sloupu veřejného osvětlení. Řidič na místě nehody nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě vznikla předběžným odhadem hmotná škoda na osvětlení ve výši 10 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 16.11.2021 v 17:42 hodin, na silnici II. třídy číslo 145, v katastru obce Hracholusky, v úseku Obora – Netolice. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič přesně nezjištěného vozidla, který při průjezdu pravotočivé zatáčky, ve směru jízdy Obora – Netolice, nejel dostatečně při pravém okraji vozovky, částečně přejel do protisměru, kde se střetk zpětným zrcátekm se zpětným zrcátkem protijedoucího nákladního vozidla Peugeot Boxer. Řidič na místě nehody nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě vznikla předběžným odhadem hmotná škoda na nákladním vozidle Peugeot ve výši 15 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v době od 18:00 hodin dne 29.10.2021 do 10:00 hodin dne 1.11.2021, na místní komunikaci, v ulici Světská u domu v obci Husinec. Ze zavinění dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič přesně nezjištěného osobního vozidla Škoda Fabia, který se nechoval ohleduplně a ukázněně, aby svým jednáním neohrozil život, zdraví nebo majetek jiných osob ani svůj vlastní, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla Smart Fortwo coupe. Řidič na místě nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě vznikla předběžným odhadem hmotná škoda na osobním vozidle Smart ve výši 20 000 korun.

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám můžete dopravním policistům sdělit buď osobně na služebně v ulici Pivovarská 4 v Prachaticích, nebo telefonicky na čísle 974 236 254 nebo prostřednictvím tísňové linky 158. Děkujeme.

por. Bc. Martina Joklová, pt.pis@pcr.cz

23. listopadu 2021

vytisknout  e-mailem