Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Podpořme darování kostní dřeně

Jihočeský kraj - Koncert v Třeboni měl obrovský úspěch.  

Ve čtvrtek 26. června 2014, se ve večerních hodinách, v reprezentativním prostředí nádvoří Státního zámku Třeboň, uskutečnil další ze série koncertů pořádaných v rámci kampaně Policie České republiky, která je zaměřena na podporu darování kostní dřeně. Záštitu nad touto kampaní převzal již v loňském roce policejní prezident. V našem kraji se koncert uskutečnil pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje pana Mgr. Jiřího Zimoly a paní Mgr. Terezie Jenisové, starostky města Třeboň, která je sama v Českém národním registru dárců kostní dřeně zaregistrována. Během slavnostního koncertu Policie České republiky a Hudby Hradní stráže se do registru zapsalo sedm dalších policistů, zhruba sedmdesát dalších již zapsáno je.
 
Slavnostnímu koncertu, kterému přihlíželo několik set návštěvníků, a to nejen z řad policistů, předcházelo slavnostní udílení ocenění policistům, občanským zaměstnancům a osobnostem, které se významně podílí na budování dobrého jména Policie České republiky. Slavnostní ceremoniál se uskutečnil v krásných prostorách Schwarzenberského sálu. Samotná ocenění,  předával spolu s ředitelem Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje, panem plk. Mgr. Milošem Trojánkem,  první náměstek policejního prezidenta pan plk. Mgr. Martin Vondrášek, který zároveň přijal pozvání na koncert, kde vyjádřil poděkování všem, kteří se rozhodnou či již jsou zapsáni v Českém národním registru dárců kostní dřeně a dají tak šanci nemocným lidem na zdravý život.
 
Slavnostní koncert měl u posluchačů v Třeboni obrovský úspěch, poděkování patří všem, kteří se na této akci a kampani podílí a zejména pak starostce města Třeboň, paní Mgr. Terezii Jenisové, díky jejíž vstřícnosti měly obě akce takový úspěch.
 
 
 
Podpořme darování kostní dřeně
 
por. Bc. Lenka Holická, krpc.pio@pcr.cz
 
2. července 2014

vytisknout  e-mailem