Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Záhadné zmizení - aktualizace

Policisté hledají muže, který záhadně zmizel a rodina má o něj strach. 

Vše začalo ve středu 28. srpna oznámením o nálezu odloženého kufru na zastávce tramvaje Slavia na Vršovické ulici v Praze 10. Na místo vyjeli policisté, kteří zjistili, že se ke kufru několik desítek minut nikdo nehlásí a jeho obsahem je mimo pánských svršků i notebook a tablet. Prověřením této elektroniky policisté získali kontakt na rodinné příslušníky majitele kufru a díky tomu zjistili, že majitelem je osmadvacetiletý cizinec, který v České republice již několik týdnů studuje jazyk. Otec tohoto muže uvedl, že se svým synem naposledy mluvil 26. srpna a všechno bylo v pořádku. Od té doby je již nekontaktní, nedá se mu dovolat a má o něj strach. Otázkou také zůstává, proč pohřešovaný muž nechal kufr s drahou elektronikou odložený na zastávce.

Případem se zabývají pražští kriminalisté, kteří touto cestou žádají veřejnost o pomoc. Jestliže někdo hledaného muže viděl, ať se ozve na linku 158.

por. Bc. Jan Daněk – 31. 8. 2019

Aktualizace: Pohřešovaný byl vypátrán díky oznámení zdravotnického personálu Ústřední vojenské nemocnice v Praze, kde vyhledal lékařskou péči pro svůj špatný psychický stav.

Děkujeme všem, kteří pátrání věnovali pozornost.

por. Bc. Jan Daněk – 1. 9. 2019

vytisknout  e-mailem