Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Výtržnictví

Hledáme muže, který pronásledoval nezletilou dívku a pak se sexuálně uspokojil. 

Pražští kriminalisté se zabývají  případem výtržnictví, který se stal včera na Černém Mostě v Praze 9. Zatím neznámý pachatel sledoval od základní školy nezletilou dívku až k ní domů. Dívce se podařilo utéct, nicméně muž se před domem sexuálně uspokojil

K popisu podezřelého: Mělo se jednat o muže mladšího vzhledu a cca 160 cm vysokého. Měl hnědé kudrnaté vlasy po ramena a na obličeji s největší pravděpodobností vytetovanou čárku od špičky nosu po bradu. Policisté však nevylučují, že by se mohlo jednat o vousy. V době spáchání skutku měl na sobě mikinu s nápisem, tepláky šedo-černé barvy a na nohou hnědé zimní tenisky. Muž hovořil česky a bez přízvuku.

V souvislosti s tímto případem hledáme muže uvedeného popisu. Pokud ho někdo poznává, nebo ví, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se prosím na linku 158. Děkujeme.

Policisté celý případ v současné době prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

por. Mgr. Violeta Siřišťová – 8. 12. 2021

vytisknout  e-mailem