Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Víkendové akce v Praze

Na nadcházející víkend je oznámena celá řada kulturních, společenských a sportovních akcí. S některými z nich jsou spojena plánovaná dopravní omezení. 

První víkendovou akcí, které začala již dnes a bude pokračovat až do neděle, je motoristická slavnost „L E G E N D Y“, která se koná v Praze 7 - Holešovicích. Návštěvníci a také obyvatelé přilehlého okolí musí počítat s drobnými dopravními omezeními, a to právě v souvislosti s touto akcí. Policisté budou dohlížet na bezpečnost a plynulost silničního provozu a to především na příjezdových trasách k areálu.

Další akcí, která proběhne v sobotu je již tradiční „ A V O N  pochod proti rakovině prsu“. V této souvislosti musí řidiči počítat s dopravním omezením na celé trase pochodu. Ten začíná v 8:00 hodin na Staroměstském náměstí a cílem bude ostrov Štvanice.

Na bezpečnost a plynulost silničního provozu, stejně jako na dodržování veřejného pořádku v souvislosti s tímto pochodem budou dohlížet v metropoli desítky policistů dopravní a pořádkové služby. Všem účastníkům silničního provozu doporučujeme sledovat aktuální dopravní značení v dotčené lokalitě a dbát pokynů policistů, kteří budou provoz na komunikaci usměrňovat podle aktuální situace.

V sobotu od 17.00 hodin začíná na fotbalovém stadionu AC Sparta Praha na Letné v Praze 7 exhibiční fotbalové utkání, které je spojeno s doprovodným programem. I v této souvislosti přijala pražská policie standardní bezpečnostní opatření, která jsou především spojena s dohledem nad bezpečností a plynulostí silničního provozu a dodržováním veřejného pořádku.

V sobotu můžete také navštívit již 15. ročník „ Pražské muzejní noci v Muzeu Policie ČR

por. Mgr. Jan Rybanský - 8. června 2018

vytisknout  e-mailem