Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Poznáte zemřelého? - aktualizace

Kriminalisté pátrají po totožnosti muže, který zemřel po převozu do nemocnice. Pokud ho poznáváte, kontaktujte linku 158. 

Do jedné z pražských nemocnic byl ve čtvrtek 14. října v ranních hodinách převezen muž, jehož bezvládné tělo bylo nalezeno v parku U Sovových mlýnů v Praze 1. O několik hodin později bohužel zemřel. Lékař vyloučil cizí zavinění a jako příčinu smrti určil zdravotní komplikace.  Od té doby pražští kriminalisté dosud bezvýsledně zjišťují jeho totožnost. Zemřelý u sebe totiž neměl jakékoli doklady, či jiné dokumenty nebo věci, které by jeho totožnost odhalily. Bez výsledku zůstaly i kontrolní daktyloskopické otisky prstů muže.

Z tohoto důvodu se obracíme na širokou veřejnost s žádostí o spolupráci. Pokud ho na fotografiích poznáváte nebo znáte jeho totožnost, kontaktujte prosím linku 158. Výrazným markantem jsou tetování na těle muže, především pak houslový klíč u levého oka a obrazec na pravé paži. Za poskytnuté informace předem děkujeme.

por. Mgr. Jan Rybanský - 26. říjen 2021

Aktualizace: Na základě zveřejnění pátrací relace získali kriminalisté informaci, která po prověření vedla ke ztotožnění zemřelého. Jeho totožnost následně potvrdili i polští kolegové v rámci mezinárodní spolupráce, neboť muž /ročník 1985/ byl občanem Polské republiky.

Děkujeme všem, kteří pátrací relaci věnovali pozornost.

por. Mgr. Jam Rybanský - 29. říjen 2021 

vytisknout  e-mailem