Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Pomůžete nám ho najít?

Neznámý muž kradl v drogerii a poté ohrožoval zaměstnance prodejny nožem. 

Kriminalisté z prvního oddělení Prahy I pátrají po neznámém muži, který kradl v drogerii v obchodním centu ve Spálené ulici v Praze I. Poté, co bez zaplacení prošel přes pokladní zónu, muže zastavil jeden ze zaměstnanců prodejny a vyzval jej, aby ho následoval do zázemí prodejny k vyřešení krádeže. Ten s ním nikam jít nechtěl, vydal dvě z odcizených věcí a dal se na útěk. Zaměstnanec prodejny muže doběhl ve vestibulu metra Národní třída a v momentě, kdy se k muži přiblížil se slovy, že zavolá policii, ten na něj vytáhl vystřelovací nůž s třiceticentimetrovým ostřím. Poté z místa utekl.

Jedná se o muže, vysokého zhruba 180 centimetrů, střední postavy, ve věku kolem pětadvaceti let. Vlasy měl upravené, na temeni hlavy svázané do culíku a na pravém předloktí má výrazné tetování v podobě náboženského symbolu.

Jedná se o nebezpečného pachatele, který může být ozbrojen nožem. Z tohoto důvodu se ho nepokoušejte zadržet sami a v případě jakýchkoliv informací o jeho pohybu, tyto prosím předávejte na linku 158, nebo se obraťte na kteroukoliv služebnu PČR.

Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu vydírání, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až osmiletý pobyt za mřížemi.

nprap. Richard Hrdina – 29. 7. 2021

vytisknout  e-mailem