Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Pátráme po pachateli loupeže

Pomozte kriminalistům vypátrat muže, který přepadl prodejnu potravin. 

Kriminalisté z druhého oddělení druhého pražského policejního obvodu se od 20. listopadu zabývají případem loupežného přepadení prodejny potravin v Radlické ulici. Z toho je podezřelý prozatím neznámý maskovaný muž, který okolo půl jedenácté večer vešel do obchodu. Ihned za dveřmi si vytáhl velký kuchyňský nůž a zamířil rovnou k prodavačce, která právě doplňovala zboží v regálu. Ženu poté se slovy: „Peníze a nic ti neudělám!“, přinutil k vydání finanční hotovosti ve výši přes deset tisíc korun. Následně z místa odešel neznámo kam.

Loupežné přepadení zaznamenala bezpečnostní kamera a kriminalisté znají alespoň částečnou podobu podezřelého.

Popis: Muž byl ve věku okolo 40 let, hubené zhruba 160 centimetrů vysoké postavy. Na obličeji měl nasazené dioptrické brýle, na hlavě tmavě modrou kšiltovku. Oblečený byl do zimní černé bundy, tmavých kalhot a na nohou měl tmavé boty. Obličej si maskoval černou šálou přetaženou přes pusu a nos. Na levé ruce měl nasazenou gumovou rukavici oranžové barvy. Hovořil česky bez přízvuku.

Touto cestou se kriminalisté obrací na širokou veřejnost s prosbou o pomoc. Jestli muže na videozáznamech poznáte, ozvěte se prosím na linku 158.

por. Bc. Iveta Martínková – 18. 12. 2015

vytisknout  e-mailem