Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Krádež kosmetiky - aktualizace

Policisté pátrají po totožnosti ženy podezřelé z krádeže drobné kosmetiky 

Policisté z místního oddělení Letňany od začátku října pracují na objasnění případu krádeže. Ta se odehrála ve Veselské ulici, kde dosud neznámá žena vstoupila do prodejny drogerie a odcizila přes třicet pět pleťových krémů a masek na obličej. Zboží si vkládala do příručního košíku a z tohoto pak do kabelky. Následně z prodejny odešla bez zaplacení, čímž způsobila škodu přes deset tisíc korun.

Policisté zajistili několik záznamů z bezpečnostních kamer, na kterých je celé počínání ženy zachyceno. Podezřelé žena měla tmavé vlasy s odrostlým melírem, oblečena byla do tmavé bundy a kalhot. Okolo krku měla světlý šátek a přes rameno měla zavěšené dvě tmavé kabelky. 

Pokud ženu na přiložených záznamech poznáváte nebo víte, kde by se mohla zdržovat, kontaktujte místní oddělení policie Letňany nebo linku 158.

Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež. Pokud policisté získají totožnost ženy a případ objasní, hrozí jí v případě odsouzení trest odnětí svobody až na dvě léta.

pprap. Lucie Drábková - 21.října 2019

Aktualizace: Díky zveřejnění jsme získali poznatek, který vedl ke zjištění totožnosti podezřelé ženy. Nyní s ní budou probíhat úkony trestního řízení.

Děkujeme všem, kteří pátrání věnovali pozornost.

pprap. Lucie Drábková - 22.října 2019

vytisknout  e-mailem